Jakie paznokcie na lato 2018?

paznokcie na lato 2018

Hybrydy, żele, tipsy – to rodzaje paznokcie, jakie będą królowały na dłoniach pań tego lata. Czy jednak wszyscy wiemy, jakie trendy w zdobnictwie się przewiduje? Jeśli nie, to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, w którym skupimy się na kolorach i wzorkach modnych w tym sezonie!

Piękne zadbane paznokcie to coś, co chciałaby mieć każda z nas. Warto na lato postawić na profesjonalnie zrobiony manicure – czy to przy użyciu hybrydy, żelu czy też tipsów. Okazuje się, że w tym roku będzie modnych kilka kombinacji, które dziś Wam przedstawimy!

kolorowe paznokcie we wzorkiKOLORY

Jeżeli chodzi o kolorystykę najmodniejszych w tym sezonie paznokci, to jest ona dość szeroka. W modzie będą zarówno odcienie pastelowe jak i silnie głębokie. Możemy więc postawić zarówno na pastelowy róż, błękit czy fiolet, ale również na żywą zieleń, pomarańcz, czerwień czy żółć.

Warto również mieszać kolory, by powstawały zupełnie nowe odcienie, niedostępne w sklepach. Takie oryginalne paznokcie na pewno przykują uwagę innych na dłużej.

Na pewno jednak trzeba unikać kolorów ciężkich, które kojarzą nam się głównie z zimą i jesienią – a więc brązów, szarości oraz czerni. 

WZORKI

Na lato polecamy szczególnie wzorki, które kojarzą się z wakacjami. W cenie będą więc wszelkie rodzaju owoce – takie jak arbuzy, czereśnie, jabłka, pomarańcze, cytryny, winogrona, truskawki, poziomki, i tym podobne. Warto również zdecydować się na przedmioty kojarzące się z latem, a więc piłki plażowe, parasole czy drinki ze słomkami.

Jeśli jednak pracujemy na poważnym stanowisku i nie możemy sobie pozwolić na podobne szaleństwa paznokciowe – postawmy na klasykę, ale skąpaną w delikatnych pastelowych kolorach. Matowy, delikatny róż czy błękit na pewno sprawdzi się w Twoim przypadku. Są to kolory czyste, eleganckie i na pewno nie wywołają oburzenia na spotkaniu biznesowym.

paznokcie kawa sweter

PODSUMOWANIE

Pamiętaj, by kolory oraz wzorki dobierać tak, by pasowały do reszty naszego stylu. Nie można wybierać szalonych paznokci, kiedy pracuje się na poważnym stanowisku, ani zbyt „dorosłych”, jeśli jest się nastolatką. Warto spytać o rade również naszą manikiurzystkę.